calcActive())">
Sennheiser IS 410, IS410, IS-410 akku 150mAh / 0.56Wh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sennheiser langattomien kuulokkeiden kanssa:
IS 410
IS410
IS-410
IS410 TV
IS4200
IS-4200
RI 410
RI410
RI-410
RR 4200
RR4200
RS 4200
RS 4200 TV-2
RS4200
RS-4200
Set 830
Set 840
Set 900
IS410
IS-410
IS410 TV
IS4200
IS-4200
RI 410
RI410
RI-410
RR 4200
RR4200
RS 4200
RS 4200 TV-2
RS4200
RS-4200
Set 830
Set 840
Set 900
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
500898
HC-BA300
NCI-PLS100H
HC-BA300
NCI-PLS100H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-SBA300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026327 |
| Korvaa | HC-BA300 / NCI-PLS100H / 500898 / BA-300 / 523306 |
| Kapasiteetti (mAh) | 150mAh / 0.56Wh |
| Mitat | 32.20 x 25.00 x 9.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Handsfree Bluetooth kuulokkeiden akut
Näytä kaikki →
-15%
Sony WH-1000xM3 akku 1000mAh / 3.70Wh
19,95 €
16,95 €
Sony WF-1000XM3 kuulokkeiden latauskotelon akku 800mAh
14,95 €
Sony BF-TDSY, MDR-DS3000, MDR-DS4000 akku 700mAh / 0.84Wh
15,95 €
Logitech 981-000257, F540, G930 akku 700mAh / 2.59Wh
20,95 €
Jabra 100-93040000-02 akku 100mAh / 0.37Wh
18,95 €
Sony Inzone H9 / WF1000XM4 latauskotelo / WH-CH720N / WH-XB910 akku 500mAh
14,95 €
Jabra Pro 9400, Pro 9450, Pro 9460 akku 230mAh/0.85Wh
14,95 €
-22%
Plantronics 86507-01, Savi, Savi 440 akku 140mAh / 0.52Wh
22,95 €
17,95 €