calcActive())">
Sennheiser A200, Audioport A200 Set, HDI 302 akku 60mAh / 0.144Wh
Saatavissa tehtaalta
15,95 €
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien langattomien kuulokkeiden kanssa:
Sennheiser:
A200Audioport A200 Set
HDI 302
HDI 380
HDI302
HDI490
IS 150
IS 300
IS 380
R150
RA-85
RI 150
RI 250
RI 250 J
RI 300
RI 810
RI250
RI250-J
RI250S
RR820
RS 2400
RS 30
RS 4
RS 40
RS 400
RS 45
RS 6
RS 60
RS 65
RS 8
RS 80
RS 85
RS-2400
RS-30
RS-4
RS-40
RS-400
RS-45
RS-6
RS-60
RS-65
RS-8
RS-80
RS-85
SET 20
Set 250
Set 2500
Set 250S
Set 500
Set 50TV
Set 810
Set 810S
Set 820
Set 820s
SET-20
SET-250
SET-2500
SET-250J
SET-810
SET-810S
SET-820S
SET90
TR820
Williams Sound:
WIRRX16WIRRX238)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
Sennheiser:
BA150BA151
BA152
WEST-BA151
Williams Sound:
BATAP97A)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-SBA150SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025672 |
| Korvaa | BA150 / BA151 / WEST-BA151 / BA152 |
| Kapasiteetti (mAh) | 60mAh / 0.14Wh |
| Mitat | 15.00 x 20.00 x 35.00mm |
| Jännite | 2,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Handsfree Bluetooth kuulokkeiden akut
Näytä kaikki →
-15%
Sony WH-1000xM3 akku 1000mAh / 3.70Wh
19,95 €
16,95 €
Sony WF-1000XM3 kuulokkeiden latauskotelon akku 800mAh
14,95 €
Sony BF-TDSY, MDR-DS3000, MDR-DS4000 akku 700mAh / 0.84Wh
15,95 €
Jabra Pro 9400, Pro 9450, Pro 9460 akku 230mAh/0.85Wh
14,95 €
-22%
Plantronics 86507-01, Savi, Savi 440 akku 140mAh / 0.52Wh
22,95 €
17,95 €
Logitech 981-000257, F540, G930 akku 700mAh / 2.59Wh
20,95 €
Sony Inzone H9 / WF1000XM4 latauskotelo / WH-CH720N / WH-XB910 akku 500mAh
14,95 €
Jabra 100-93040000-02 akku 100mAh / 0.37Wh
18,95 €