calcActive())">
Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7.0, Galaxy Tab 3 Lite 7.0 3G, Galaxy Tab 3 Lite 7.0 4G LTE Tabletin Akku
Varastossa
23,95 €
11,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab 3 Lite 7.0
Galaxy Tab 3 Lite 7.0 3G
Galaxy Tab 3 Lite 7.0 4G LTE
Galaxy Tab 3 Lite 7.0 3G
Galaxy Tab 3 Lite 7.0 4G LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
DL0DA18As/9-B
DL0DB01aS/9-B
DL0DC02aS/9-B
DL0DB01aS/9-B
DL0DC02aS/9-B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SMT110SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085119 |
| Mitat | 103.00 x 80.00 x 3.40mm |
| Korvaa | DL0DA18As/9-B, DL0DB01aS/9-B, DL0DC02aS/9-B |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 13.68Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung Galaxy Tab akut
Näytä kaikki →
-17%
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 / SM-T500 Tabletin Akku
34,95 €
28,95 €
Samsung Galaxy Tab Active, Galaxy Tab Active 2, Galaxy Tab Active 2 8.0 akku 4700mAh
33,95 €
-18%
Samsung Galaxy Tab Active Pro 10.1 SM-T540, SM-T545 Tabletin Akku
38,95 €
31,95 €
-29%
Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 / SM-T510 / SM-T515 Tabletin Akku
34,95 €
24,95 €
-15%
SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 3 10.1 GT-P5200 akku 6800 mAh
33,95 €
28,95 €
-6%
Samsung Galaxy Tab 4 10.1 akku 6000 mAh
33,95 €
31,95 €
-21%
Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE-A, Galaxy Tab S2 8.0 WiFi, Galaxy Tab S2 NOOK 8.0 Tabletin Akku
28,95 €
22,95 €
Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM-T310, SM-T311 ja SM-T315 akku 4400 mAh
28,95 €