calcActive())">
Samsung Galaxy Tab Active, Galaxy Tab Active 2, Galaxy Tab Active 2 8.0 akku 4700mAh
Varastossa
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
SM-T365
Galaxy Tab Active
Galaxy Tab Active 8.0
SM-T360NNGAXAR
SM-T360UD
SM-T365F0
Galaxy Tab Active 4G
Galaxy Tab Active 4G LTE
Galaxy Tab Active WiFi
Galaxy Tab Active 2
Galaxy Tab Active 2 8.0 TD-LTE
SM-T395
M-T395C
SM-T395N
Galaxy Tab Active 2 8.0
SM-T390
SM-T390N
SM-T365 Galaxy Tab Active LTE
SM-T390 Galaxy Tab Active 2 WiFi
Galaxy Tab Active 2 8.0 WiFi
SM-T395 Galaxy Tab Active 2 LTE
Galaxy Tab Active 2 8.0 LTE
Galaxy Tab Active
Galaxy Tab Active 8.0
SM-T360NNGAXAR
SM-T360UD
SM-T365F0
Galaxy Tab Active 4G
Galaxy Tab Active 4G LTE
Galaxy Tab Active WiFi
Galaxy Tab Active 2
Galaxy Tab Active 2 8.0 TD-LTE
SM-T395
M-T395C
SM-T395N
Galaxy Tab Active 2 8.0
SM-T390
SM-T390N
SM-T365 Galaxy Tab Active LTE
SM-T390 Galaxy Tab Active 2 WiFi
Galaxy Tab Active 2 8.0 WiFi
SM-T395 Galaxy Tab Active 2 LTE
Galaxy Tab Active 2 8.0 LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
EB-BT365BBU
EB-BT365BBC
EB-BT365BBUBUS
GH43-04317A
EB-BT365BBE
EB-BT365BBC
EB-BT365BBUBUS
GH43-04317A
EB-BT365BBE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-SMT365XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137368 |
| Korvaa | EB-BT365BBU / EB-BT365BBC / EB-BT365BBUBUS / GH43-04317A / EB-BT365BBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 4700mAh / 17.86Wh |
| Mitat | 104.00 x 80.00 x 4.60mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung Galaxy Tab akut
Näytä kaikki →
-17%
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 / SM-T500 Tabletin Akku
34,95 €
28,95 €
-18%
Samsung Galaxy Tab Active Pro 10.1 SM-T540, SM-T545 Tabletin Akku
38,95 €
31,95 €
-29%
Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 / SM-T510 / SM-T515 Tabletin Akku
34,95 €
24,95 €
-15%
SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 3 10.1 GT-P5200 akku 6800 mAh
33,95 €
28,95 €
-6%
Samsung Galaxy Tab 4 10.1 akku 6000 mAh
33,95 €
31,95 €
-21%
Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE-A, Galaxy Tab S2 8.0 WiFi, Galaxy Tab S2 NOOK 8.0 Tabletin Akku
28,95 €
22,95 €
Samsung Galaxy Tab 3 8.0 SM-T310, SM-T311 ja SM-T315 akku 4400 mAh
28,95 €
-12%
Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 Tabletin Akku
33,95 €
29,95 €