calcActive())">
Samsung Galaxy Tab S SM-T805, SM-T800 10.5 akku 7900 mAh
Saatavissa tehtaalta
43,95 €
40,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab S 10.5
Galaxy Tab S 10.5 LTE
SM-T800
SM-T800 WiFI
SM-T800NTSEXAR
SM-T801
SM-T805
SM-T805c
SM-T805C 4G
Galaxy Tab S 10.5 LTE
SM-T800
SM-T800 WiFI
SM-T800NTSEXAR
SM-T801
SM-T805
SM-T805c
SM-T805C 4G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BT800FBC
EB-BT800FBE
EB-BT800FBE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SMT805SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095101 |
| Mitat | 217.60 x 107.50 x 2.95mm |
| Korvaa | EB-BT800FBC / EB-BT800FBU / EB-BT800FBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 7900mAh / 30.02Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung Galaxy Tab akut
Näytä kaikki →
-17%
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 / SM-T500 Tabletin Akku
34,95 €
28,95 €
-15%
SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 3 10.1 GT-P5200 akku 6800 mAh
33,95 €
28,95 €
-21%
Samsung Galaxy Tab A 9.7, Galaxy Tab A Plus 9.7 WiFi, SM-P350 Tabletin Akku
38,95 €
30,95 €
-12%
Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 Tabletin Akku
33,95 €
29,95 €
Samsung Galaxy Tab Active, Galaxy Tab Active 2, Galaxy Tab Active 2 8.0 akku 4700mAh
33,95 €
-6%
Samsung Galaxy Tab 4 10.1 akku 6000 mAh
33,95 €
31,95 €
-18%
Samsung Galaxy Tab Active Pro 10.1 SM-T540, SM-T545 Tabletin Akku
38,95 €
31,95 €
-15%
Samsung Galaxy Note 10.1 LTE, Galaxy Tab 2 10.1, Galaxy Tab GT-P7510 akku 6000 mAh
33,95 €
28,95 €