
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab 4 10.1 akku 6000 mAh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
31,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab 4 Education
Galaxy Tab4 10.1
Galaxy Tab4 10.1 3G
Galaxy Tab4 10.1 LTE
Galaxy Tab4 10.1 Wi-Fi
SM-T530
SM-T531
SM-T535
SM-T537
SM-T537A
SM-T537R4
Galaxy Tab4 10.1
Galaxy Tab4 10.1 3G
Galaxy Tab4 10.1 LTE
Galaxy Tab4 10.1 Wi-Fi
SM-T530
SM-T531
SM-T535
SM-T537
SM-T537A
SM-T537R4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BT530FBC
EB-BT530FBU
EB-BT530FBU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-SMT530SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086628 |
| Mitat | 236.45 x 93.13 x 3.05mm |
| Korvaa | EB-BT530FBC / EB-BT530FBU / EB-BT530FBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.8Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Customer Reviews
Hinta
4
Laatu
5
Suosittelen
5
Toimiva akku
Review by
Janne V
Vaihdoin hyytyneen alkuperäisen tilalle. Toimiva akku,
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung Galaxy Tab akut
Näytä kaikki →
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 / SM-T500 Tabletin Akku
34,95 €
28,95 €

SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 3 10.1 GT-P5200 akku 6800 mAh
33,95 €
28,95 €

Samsung Galaxy Tab S SM-T805, SM-T800 10.5 akku 7900 mAh
43,95 €
40,95 €

Samsung Galaxy Tab A 9.7, Galaxy Tab A Plus 9.7 WiFi, SM-P350 Tabletin Akku
38,95 €
30,95 €

Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 Tabletin Akku
33,95 €
29,95 €

Samsung Galaxy Tab Active, Galaxy Tab Active 2, Galaxy Tab Active 2 8.0 akku 4700mAh
33,95 €

Samsung Galaxy Tab Active Pro 10.1 SM-T540, SM-T545 Tabletin Akku
38,95 €
31,95 €

Samsung Galaxy Note 10.1 LTE, Galaxy Tab 2 10.1, Galaxy Tab GT-P7510 akku 6000 mAh
33,95 €
28,95 €
