
calcActive())">
Samsung Galaxy Tab S 8.4, Galaxy Tab S 8.4 WiFi / SM-T705 4200 mAh Tabletin Akku
Varastossa
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung tablettien kanssa:
Galaxy Tab S 8.4
Galaxy Tab S 8.4 WiFi
Klimt
SC-03G
SM-T700
SM-T705
SM-T705C
SM-T705D
SM-T705M
SM-T705Y
SM-T707
SM-T707A
SM-T707D
SM-T707V
Galaxy Tab S 8.4 WiFi
Klimt
SC-03G
SM-T700
SM-T705
SM-T705C
SM-T705D
SM-T705M
SM-T705Y
SM-T707
SM-T707A
SM-T707D
SM-T707V
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung tablettien alkuperäisakut:
EB-BT705FBC
EB-BT705FBE
EB-BT705FBU
EB-BT705FBE
EB-BT705FBU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SMT700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093626 |
| Mitat | 133.04 x 80.86 x 3.48 mm |
| Korvaa | EB-BT705FBC / EB-BT705FBU / EB-BT705FBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 15.96Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung Galaxy Tab akut
Näytä kaikki →
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 2020 / SM-T500 Tabletin Akku
34,95 €
28,95 €

SAMSUNG Galaxy Galaxy Tab 3 10.1 GT-P5200 akku 6800 mAh
33,95 €
28,95 €

Samsung Galaxy Tab S SM-T805, SM-T800 10.5 akku 7900 mAh
43,95 €
40,95 €

Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 Tabletin Akku
33,95 €
29,95 €

Samsung Galaxy Tab Active, Galaxy Tab Active 2, Galaxy Tab Active 2 8.0 akku 4700mAh
33,95 €

Samsung Galaxy Tab A 9.7, Galaxy Tab A Plus 9.7 WiFi, SM-P350 Tabletin Akku
38,95 €
30,95 €

Samsung Galaxy Tab 4 10.1 akku 6000 mAh
33,95 €
31,95 €

Samsung Galaxy Tab Active Pro 10.1 SM-T540, SM-T545 Tabletin Akku
38,95 €
31,95 €
