calcActive())">
Asus Transformer Book T300L Keyboar, Transformer Book T300LA, Transformer Book T300LA Keyboa akku 550mAh
Saatavissa tehtaalta
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
Transformer Book T300L Keyboar
Transformer Book T300LA
Transformer Book T300LA Keyboa
Transformer Book T300LA
Transformer Book T300LA Keyboa
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
0B200-00370100
C11N1303
C11N1303
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-AUT300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123804 |
| Korvaa | C11N1303 / 0B200-00370100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 550mAh / 2.04Wh |
| Mitat | 59.50 x 34.20 x 3.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Asus tablettien akut
Näytä kaikki →
-14%
Asus ZenPad 10 Z300C Akku 4700mah
28,95 €
24,95 €
-12%
Asus K009 ja Google Nexus 7 2-sukupolvi akku 3950 mAh
33,95 €
29,95 €
Asus Transformer Book T100TAL Tabletin Akku
43,95 €
-50%
Asus Transformer Book TX300, Transformer Book TX300C, TransformerBook TX300CA Tabletin Akku
53,95 €
26,98 €
-56%
Asus ME137, ME173X, MeMO Pad HD7 Tabletin Akku
24,95 €
10,95 €
Asus K009 ja Google Nexus 7 akku 4300 mAh
33,95 €
-9%
Asus tablettien ZenPad 10 LTE / ZenPad 10 Z300CL yhteensopiva akku 1500mAh
22,95 €
20,95 €
Asus Eee Pad B121, Eee Pad Slate, Eee Pad Slate EP121 Tabletin Akku
59,95 €