calcActive())">
Asus K009 ja Google Nexus 7 2-sukupolvi akku 3950 mAh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
29,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Google tablettien kanssa:
ME571KL
Nexus 7 2nd
Nexus 7 4G 32GB
Nexus 7 HD
NEXUS7CVZW
Nexus 7 2nd
Nexus 7 4G 32GB
Nexus 7 HD
NEXUS7CVZW
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
K009
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Google alkuperäisakut:
C11P1303
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C11P1303
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-AUK009SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087700 |
| Mitat | 94.77 x 90.05 x 3.58mm |
| Korvaa | C11P1303 / C11PNCH |
| Kapasiteetti (mAh) | 3950mAh / 15.01Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
-19%
Asus Zenbook 14 / ZenBook 13 akku 4250mAh
79,95 €
64,95 €
-29%
Asus VivoBook S14 / S15 / C31N1905 Akku
79,95 €
56,95 €
-23%
Asus X421 / VivoBook Flip 14 / C31N1911 akku 3450mAh
59,95 €
45,95 €
Asus K55, X55 akku 4400mAh / 47.52Wh mAh - Musta
59,95 €
Asus X450 - A41-X550 akku 2200 mAh
53,95 €
-22%
Asus A53, X53 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
46,95 €
-7%
Asus FX504, FX504G, FX504GD akku 4100mAh
69,95 €
64,95 €
-16%
Asus ZenBook UX32 akku 6500 mAh
79,95 €
66,95 €