calcActive())">
Asus ME137, ME173X, MeMO Pad HD7 Tabletin Akku
Varastossa
24,95 €
10,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
ME137
ME173X
MeMO Pad HD7
ME173X
MeMO Pad HD7
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:
C11P1304
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUP130SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080800 |
| Mitat | 90.06 x 93.33 x 3.36mm |
| Korvaa | C11P1304 / C11Pn51 / C11PN9H / C11P1326 / 0B200-00800000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 14.82Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Asus tablettien akut
Näytä kaikki →
-14%
Asus ZenPad 10 Z300C Akku 4700mah
28,95 €
24,95 €
-12%
Asus K009 ja Google Nexus 7 2-sukupolvi akku 3950 mAh
33,95 €
29,95 €
Asus Transformer Book T100TAL Tabletin Akku
43,95 €
-50%
Asus Transformer Book TX300, Transformer Book TX300C, TransformerBook TX300CA Tabletin Akku
53,95 €
26,98 €
Asus K009 ja Google Nexus 7 akku 4300 mAh
33,95 €
Asus ME301T-A1, MeMO Pad ME301T, MeMO Pad ME301T 16GB Tabletin Akku
29,95 €
-9%
Asus tablettien ZenPad 10 LTE / ZenPad 10 Z300CL yhteensopiva akku 1500mAh
22,95 €
20,95 €
Asus Eee Pad B121, Eee Pad Slate, Eee Pad Slate EP121 Tabletin Akku
59,95 €