calcActive())">
ZTE puhelimen Blade A73 4G yhteensopiva akku 4900mAh
Saatavissa tehtaalta
21,95 €
ZTE puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Blade A73 4G
Korvattavat ZTE puhelimen alkuperäisakut
E6553ZTE-B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ZTE puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa si…
| SKU | CS-ZTA730SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210405 |
| Korvaa | E6553ZTE-B |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa ZTE akut
Näytä kaikki →
-28%
ZTE MF910 Mokkula / Grand S Flex akku 2300 mAh
17,95 €
12,95 €
ZTE A2020, A2020N2, Axon 10 Pro akku 3900mAh
24,95 €
ZTE Z11 Mini S Dual SIM TD-LTE akku 3000 mAh
19,95 €
ZTE Blade V8 akku 2700mAh
22,95 €
-50%
ZTE U793 Akku 1000 mAh
15,95 €
7,98 €
ZTE N983 Akku 2050 mAh
18,95 €
ZTE C88 Akku 800 mAh
15,95 €
ZTE X850 Akku 800 mAh
15,95 €