calcActive())">
ZTE C88 Akku 800 mAh
Varastossa
15,95 €
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin:
ZTE C88
C78
C70
E520
Essenze
Agent
F160
C78
C70
E520
Essenze
Agent
F160
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:
Li3708T42P3h553447
Li3707T42P3h553447
Li3707T42P3h553447
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ZTC88SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044437 |
| Korvaa | Li3708T42P3h553447 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 54.29 x 33.71 x 4.43mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa ZTE akut
Näytä kaikki →
-28%
ZTE MF910 Mokkula / Grand S Flex akku 2300 mAh
17,95 €
12,95 €
ZTE A2020, A2020N2, Axon 10 Pro akku 3900mAh
24,95 €
ZTE Z11 Mini S Dual SIM TD-LTE akku 3000 mAh
19,95 €
ZTE Blade V8 akku 2700mAh
22,95 €
-50%
ZTE U793 Akku 1000 mAh
15,95 €
7,98 €
ZTE N983 Akku 2050 mAh
18,95 €
ZTE Cricket A410 Akku 1200 mAh
15,95 €
ZTE F188 Akku 830 mAh
15,95 €