calcActive())">
Compaq 484785-001, HSTNN-DB51, 500014-001, KU530AA, HSTNN-OB51, 456623-001, 451545-361, 451545-261 akku 6600 mAh musta
Varastossa
69,95 €
34,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
540
541
Business Notebook 6530s
Business Notebook 6535S
Business Notebook 6520S
Business Notebook 6531s
541
Business Notebook 6530s
Business Notebook 6535S
Business Notebook 6520S
Business Notebook 6531s
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
484785-001
HSTNN-DB51
500014-001
KU530AA
HSTNN-OB51
456623-001
451545-361
451545-261
HSTNN-DB51
500014-001
KU530AA
HSTNN-OB51
456623-001
451545-361
451545-261
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-HPF540HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033745 |
| Mitat | 269.00 x 50.10 x 39.20mm |
| Korvaa | 484785-001 / HSTNN-DB51 / 500014-001 / KU530AA / HSTNN-OB51 / 456623-001 / 451545-361 / 451545-261 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Compaq akut
Näytä kaikki →
-32%
HP / Compaq G62, G42, dm4, dv6 akku 4400 mAh musta
49,95 €
33,95 €
-18%
HP Compaq 6530b, 6535b, 6730b, 6735b, 6500b, 6700b, 6930b, 6540b, Elitebook 6930 jne yhteensopiva akku 4400 mAh
49,95 €
40,95 €
Compaq Presario CQ42, CQ56, CQ62, CQ72 yhteensopiva akku 6600 mAh
69,95 €
-50%
Compaq Presario 2120US-DE598A, Presario 2537EA-DK776A, Presario 2127EA-DG327A, Presario 2110EA akku 4400 mAh
69,95 €
34,98 €
Compaq Presario CQ60-100, Presario CQ50, Presario CQ70, Presario CQ45, Presario CQ70-100, Presario CQ60, Presario CQ40, CQ45, Presario CQ60, Presario CQ40-142TU akku 8800 mAh
79,95 €
Compaq Business Notebook TC4400, Business Notebook NC4200, Business Notebook TC4200, Business Notebook 4200, Business Notebook NC4400 akku 4400 mAh
59,95 €
Compaq Business Notebook NX6100 Business Notebook NX6200, Business Notebook NX6300 akku 6600 mAh
69,95 €
Compaq Business Notebook 6520S, Business Notebook 6530s, Business Notebook 6531s akku 4400mAh
52,95 €