calcActive())">
DELL Alienware M17x R3, Alienware M17x R3-3D, Alienware M17x R4 akku 6600mAh
Saatavissa tehtaalta
71,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Alienware M17x R3
Alienware M17x R3-3D
Alienware M17x R4
Alienware M17x R3-3D
Alienware M17x R4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
BTYVOY1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-DER173NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136576 |
| Korvaa | BTYVOY1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Mitat | 232.85 x 89.95 x 21.10mm |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Dell akut
Näytä kaikki →
-33%
DELL Latitude E7440 akku 6080 mAh
69,95 €
46,95 €
-19%
Dell Precision 5520 Akku 8000 mAh
89,95 €
72,95 €
-26%
DELL Precision 7550 akku 7850mAh
89,95 €
66,95 €
-31%
DELL Latitude 7300 / Latitude 7400 akku 7400mAh
79,95 €
54,95 €
-25%
DELL Precision 15 7000 7510 yhteensopiva akku - 7900mAh
74,95 €
55,95 €
-7%
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 4400 mAh musta
59,95 €
55,95 €
DELL Latitude 12 7000, Latitude 12 7290, Latitude 13 7000 7390 akku 7500mAh
89,95 €
-19%
DELL Latitude 5320 / 7320 / 7420 / 7520 akku 3800mAh
79,95 €
64,95 €