calcActive())">
Dell Inspiron 1525, Inspiron 1526 akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 1525
Inspiron 1526
Inspiron 1545
Inspiron 1546
Vostro 500
Inspiron 1526
Inspiron 1545
Inspiron 1546
Vostro 500
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
GP952
0GW252
GW252
RU586
312-0625
312-0626
312-0634
312-0633
451-10478
451-10533
D608H
HP297
RN873
312-0566
312-0567
612-0663
312-0664
451-10473
451-10474
451-10528
451-10529
GP975
HP297
PU556
PU563
RU586
TT485
XT828
0GW252
GW252
RU586
312-0625
312-0626
312-0634
312-0633
451-10478
451-10533
D608H
HP297
RN873
312-0566
312-0567
612-0663
312-0664
451-10473
451-10474
451-10528
451-10529
GP975
HP297
PU556
PU563
RU586
TT485
XT828
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-DE1525NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027942 |
| Mitat | 204.99 x 56.75 x 22.50mm |
| Korvaa | GP952 / 0GW252 / GW252 / 312-0625 / 312-0626 / 312-0634 / 312-0633 / 451-10478 / 451-10533 / D608H / HP297 / RN873 / 312-0566 / 312-0567 / 612-0663 / 312-0664 / 451-10473 / 451-10474 / 451-10528 / 451-10529 / GP975 / PU556 / PU563 / RU586 / TT485 / XT828 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Dell akut
Näytä kaikki →
-33%
DELL Latitude E7440 akku 6080 mAh
69,95 €
46,95 €
-7%
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 4400 mAh musta
59,95 €
55,95 €
-19%
Dell Precision 5520 Akku 8000 mAh
89,95 €
72,95 €
-19%
Dell Latitude 12 E7270, Latitude 12 E7470 Akku 7200 mAh
79,95 €
64,95 €
-31%
DELL Latitude 7300 / Latitude 7400 akku 7400mAh
79,95 €
54,95 €
-26%
DELL Precision 7550 akku 7850mAh
89,95 €
66,95 €
-5%
DELL Latitude E6120, Latitude E6220, Latitude E6230 akku 2200 mAh
59,95 €
56,95 €
-24%
DELL XPS 13 akku 7300 mAh
79,95 €
60,95 €