calcActive())">
Dell Inspiron 8500, Inspiron 8600, Inspiron 8600c CMOS Akku / Paristo
Varastossa
13,95 €
CS-DE6500BU yhteensopiva ainakin seuraavien Dell tietokoneiden kanssa:
Inspiron 8500
Inspiron 8600
Inspiron 8600c
Inspiron 8600
Inspiron 8600c
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell tietokoneiden alkuperäisakut:
CB12
W0124
W0124
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-DEM600BU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097341 |
| Mitat | 35.62 x 12.80 x 12.80 mm |
| Korvaa | W0124 / CB12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 40mAh / 0.29Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa CMOS / Backup paristot
Näytä kaikki →
HP EliteBook CMOS Paristo
12,95 €
-8%
IBM ThinkPad 2655-27A, ThinkPad 560X, Thinkpad 570 CMOS Akku / Paristo
12,95 €
11,95 €
-15%
HP CR2032-TPX / Lenovo CR2032-T6 CMOS Paristo
12,95 €
10,95 €
Panasonic Toughbook CF-18, Toughbook CF-19, Toughbook CF-30 CMOS Akku / Paristo
12,95 €
-8%
Dell Latitude E6320, Latitude E6420, Latitude E6430 CMOS Akku / Paristo
12,95 €
11,95 €
HP EliteBook X360 / 830 / CR2016-2P CMOS Paristo
12,95 €
Lenovo Thinkpad T400, Thinkpad T400s, Thinkpad T410 CMOS Paristo
12,95 €
Dell Latitude E4200, Latitude E4300 CMOS Akku / Paristo
12,95 €