calcActive())">
Dell Vostro 1310, Vostro 1320, Vostro 1510, Vostro 1511, Vostro 1520, Vostro 2510 akku 6600 mAh - Musta
Varastossa
69,95 €
34,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Vostro 1310
Vostro 1320
Vostro 1510
Vostro 1511
Vostro 1520
Vostro 2510
Vostro 1320
Vostro 1510
Vostro 1511
Vostro 1520
Vostro 2510
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
312-0724
312-0725
312-0859
312-0922
451-10586
451-10587
451-10655
N950C
N956C
N958C
T114C
T116C
U661H
451-10610
451-10620
T112C
312-0725
312-0859
312-0922
451-10586
451-10587
451-10655
N950C
N956C
N958C
T114C
T116C
U661H
451-10610
451-10620
T112C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1310HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035756 |
| Mitat | 221.80 x 71.80 x 20.80mm |
| Korvaa | 312-0724 / 312-0725 / 312-0859 / 312-0922 / 451-10586 / 451-10587 / 451-10655 / N950C / N956C / N958C / T116C / U661H / 451-10610 / 451-10620 / T112C |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Dell akut
Näytä kaikki →
-33%
DELL Latitude E7440 akku 6080 mAh
69,95 €
46,95 €
-31%
DELL Latitude 7300 / Latitude 7400 akku 7400mAh
79,95 €
54,95 €
-19%
Dell Precision 5520 Akku 8000 mAh
89,95 €
72,95 €
-26%
DELL Precision 7550 akku 7850mAh
89,95 €
66,95 €
-25%
DELL Precision 15 7000 7510 yhteensopiva akku - 7900mAh
74,95 €
55,95 €
-7%
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 4400 mAh musta
59,95 €
55,95 €
-19%
DELL Latitude 5320 / 7320 / 7420 / 7520 akku 3800mAh
79,95 €
64,95 €
DELL Latitude 12 7000, Latitude 12 7290, Latitude 13 7000 7390 akku 7500mAh
89,95 €