calcActive())">
Dell Vostro 3400, Vostro 3500, Vostro 3700 akku 4400 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Vostro 3400
Vostro 3500
Vostro 3700
Vostro 3500
Vostro 3700
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
04D3C
04GN0G
0TXWRR
312-0997
312-0998
JK6R
7FJ92
CYDWV
Y5XF9
TY3P4
04GN0G
0TXWRR
312-0997
312-0998
JK6R
7FJ92
CYDWV
Y5XF9
TY3P4
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-DE3400NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036616 |
| Mitat | 254.00 x 57.50 x 20.40mm |
| Korvaa | 04D3C / 04GN0G / 0TXWRR / 312-0997 / 312-0998 / JK6R / 7FJ92 / CYDWV / Y5XF9 / TY3P4 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Dell akut
Näytä kaikki →
-33%
DELL Latitude E7440 akku 6080 mAh
69,95 €
46,95 €
-7%
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 4400 mAh musta
59,95 €
55,95 €
-19%
Dell Precision 5520 Akku 8000 mAh
89,95 €
72,95 €
-19%
Dell Latitude 12 E7270, Latitude 12 E7470 Akku 7200 mAh
79,95 €
64,95 €
-31%
DELL Latitude 7300 / Latitude 7400 akku 7400mAh
79,95 €
54,95 €
-26%
DELL Precision 7550 akku 7850mAh
89,95 €
66,95 €
-5%
DELL Latitude E6120, Latitude E6220, Latitude E6230 akku 2200 mAh
59,95 €
56,95 €
DELL Latitude E6120, Latitude E6220, Latitude E6230 akku 6600mAh
75,95 €