calcActive())">
Dell XPS 14, XPS 15, XPS 17 akku 4400 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
XPS 14
XPS 14 (L401X)
XPS 15
XPS 15 (L501X)
XPS 17
XPS 17 (L701X)
XPS 17 (L702X)
XPS L401X
XPS L501X
XPS L502X
XPS L701X
XPS L702X
XPS 14 (L401X)
XPS 15
XPS 15 (L501X)
XPS 17
XPS 17 (L701X)
XPS 17 (L702X)
XPS L401X
XPS L501X
XPS L502X
XPS L701X
XPS L702X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
08PGNG
0J70W7
0JWPHF
0R4CN5
312-1123
8PGNG
991T2021F
999T2128F
AHA63226267
AHA63226268
AHA63226270
AHA63226276
AHA63226277
J70W7
JWPHF
P09E
P09E001
P09E002
P11F
P11F001
P12G
P12G001
R4CN5
0J70W7
0JWPHF
0R4CN5
312-1123
8PGNG
991T2021F
999T2128F
AHA63226267
AHA63226268
AHA63226270
AHA63226276
AHA63226277
J70W7
JWPHF
P09E
P09E001
P09E002
P11F
P11F001
P12G
P12G001
R4CN5
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEL702NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128068877 |
| Mitat | 209.00 x 56.40 x 20.50mm |
| Korvaa | 08PGNG / 0J70W7 / 0JWPHF / 0R4CN5 / 312-1123 / 8PGNG / 991T2021F / 999T2128F / AHA63226267 / AHA63226268 / AHA63226270 / AHA63226276 / AHA63226277 / J70W7 / JWPHF / P09E / P09E001 / P09E002 / P11F / P11F001 / P12G / P12G001 / R4CN5 / R795X |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Dell akut
Näytä kaikki →
-33%
DELL Latitude E7440 akku 6080 mAh
69,95 €
46,95 €
-31%
DELL Latitude 7300 / Latitude 7400 akku 7400mAh
79,95 €
54,95 €
-19%
Dell Precision 5520 Akku 8000 mAh
89,95 €
72,95 €
-26%
DELL Precision 7550 akku 7850mAh
89,95 €
66,95 €
-25%
DELL Precision 15 7000 7510 yhteensopiva akku - 7900mAh
74,95 €
55,95 €
-7%
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 4400 mAh musta
59,95 €
55,95 €
-19%
DELL Latitude 5320 / 7320 / 7420 / 7520 akku 3800mAh
79,95 €
64,95 €
DELL Latitude 12 7000, Latitude 12 7290, Latitude 13 7000 7390 akku 7500mAh
89,95 €