calcActive())">
DJI dronen Mavic Air 2 / Air 2S yhteensopiva akku 3500mAh
Varastossa
119,95 €
96,95 €
DJI dronen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mavic Air 2
Air 2S
Air 2S
Korvattavat DJI dronen alkuperäisakut
PB2
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DJI dronen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä …
| SKU | CS-DJM200RX |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128182405 |
| Korvaa | PB2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 40.43Wh |
| Mitat | 86.70 x 52.20 x 41.30mm |
| Jännite | 11,55 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Drone akut
Näytä kaikki →
-19%
DJI Mavic Pro akku 3800mAh
112,95 €
90,95 €
-7%
Bee-Bot Floor Robot, Programmable Children's Toy, Programmable Floor Robot akku 600mAh
14,95 €
13,95 €
-19%
DJI dronen Mini 3 / Mini 3 Pro yhteensopiva akku 3850mAh
95,95 €
77,95 €
-19%
DJI dronen Mavic Air yhteensopiva akku 2350mAh
112,95 €
90,95 €
-19%
DJI Phantom 4 akku 5200mAh
156,95 €
126,95 €
-17%
DJI dronen Tello yhteensopiva akku 1100mAh
35,95 €
29,95 €
-17%
Parrot AR.Drone 1.0, AR.Drone 2.0, AR.Drone 2.0 HD akku 1500mAh
47,95 €
39,95 €
-19%
YUNEEC Typhoon H H480 akku 1500mAh
139,95 €
112,95 €