calcActive())">
Doro PhoneEasy 614 Akku 700 mAh
Saatavissa tehtaalta
15,95 €
13,95 €
Doro yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Doro malleihin:
614
615
680
681
DP615
PhoneEasy 614
PhoneEasy 615
PhoneEasy 615gsm
PhoneEasy 680
PhoneEasy 682
615
680
681
DP615
PhoneEasy 614
PhoneEasy 615
PhoneEasy 615gsm
PhoneEasy 680
PhoneEasy 682
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Doro alkuperäisakut:
5822
DBB-1000C
XD1105007060
DBB-1000C
XD1105007060
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-DEP615SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058274 |
| Korvaa | XD1105007060 / DBB-1000C / 5822 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 40.00 x 40.50 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Doro akut
Näytä kaikki →
-25%
Doro PhoneEasy 510 - DBC-800A / DBC-800B / DBC-800D / DBP-800B Akku 900 mAh
15,95 €
11,95 €
-11%
Doro puhelimen Tarvikeakku DBO-1000A 1200mAh
17,95 €
15,95 €
-22%
Doro DBF-800A / DBF-800D / DBF-800B / DBF-800C / DBF-800E Akku 800 mAh
17,95 €
13,95 €
-10%
Doro DBR-800D / DBR-800A akku 1200 mAh
19,95 €
17,95 €
-13%
Doro PhoneEasy 410 / 610 SHELL01A Akku 800 mAh
15,95 €
13,95 €
-15%
Doro 7030 7031 DFC-0270 / DBX-1350A akku 1200mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Doro DBR-800B Akku 900 mAh
18,95 €
15,95 €
-13%
Doro PhoneEasy 334, PhoneEasy 338 ( 01.10.CAREP0103 ) Akku 800 mAh
15,95 €
13,95 €