calcActive())">
Dyson DC31, DC31 Animal, DC34 akku 5000mAh / 111.00Wh
Varastossa
89,95 €
61,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dyson imurien kanssa:
DC31
DC31 Animal
DC34
DC35
DC35 Exclusive
DC44
DC44 Animal
DC44 Animal Fuchsia
DC44 Animal Total Clean
DC44 Exclusive
DC31 Animal
DC34
DC35
DC35 Exclusive
DC44
DC44 Animal
DC44 Animal Fuchsia
DC44 Animal Total Clean
DC44 Exclusive
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dyson imurien alkuperäisakut:
17083-2811
17083-4211
17083-5010
18172-01-04
18172-0201
917083-03
917083-05
17083-4211
17083-5010
18172-01-04
18172-0201
917083-03
917083-05
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-DYC314VX-DG |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143659 |
| Korvaa | 17083-2811, 17083-4211, 17083-5010, 18172-01-04, 18172-0201, 917083-03, 917083-05 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 111.00Wh |
| Mitat | 120.15 x 75.20 x 86.38mm |
| Jännite | 22,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Imurien akut
Näytä kaikki →
-35%
Dyson V6 / DC58 / DC61 ( SV03 ) akku 2500mAh
62,95 €
40,95 €
-19%
Neato Botvac D3 / D4 / D5 / D6 / D7 akku 6800mAh
84,95 €
68,95 €
-31%
Dyson V8 akku 2800mAh / 60.48Wh
79,95 €
54,95 €
-33%
Dyson SV11 / V7 akku 2000mAh / 43.20Wh
54,95 €
36,95 €
-18%
AEG OSBP72LI / Electrolux OSBP72LI25 akku 3400 mAh
49,95 €
40,95 €
-26%
AEG Electrolux VBHC7787E / 8087979053 / 809115702 akku 2500mAh / 45Wh
64,95 €
47,95 €
-33%
Xiaomi G1 MI / Robot MI-G1 Pölynimurirobotin akku 2600 mAh
39,95 €
26,95 €
-19%
Neato All Floor, signature 25, XV-11 akku 3500mAh / 25.20Wh 2 kpl akkuja
52,95 €
42,95 €