calcActive())">
Ecovacs CR120, CR130, Deebot CEN540 akku 2600mAh / 38.48Wh
Saatavissa tehtaalta
44,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien imurien kanssa:
Ecovacs:
CR120CR130
Deebot CEN540
Deebot CEN546
Deebot CEN550
Deebot CEN640
Deebot CEN646
Deebot CEN660
Deebot CR120
Deebot CR130
Deebot DL33
Deebot DL35
Deebot KK8
Deebot V780
Deebot X500
Deebot X580
KK8
N79S
V7
V780
V7S
Ilife:
A4A4S
A6
V7
V7s
V7s Pro
X620
Y8H4)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat imurien alkuperäisakut:
Ecovacs:
4ICR19/65Ilife:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-ECR131VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086611 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 70.19 x 37.17 x 36.96mm |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Imurien akut
Näytä kaikki →
-35%
Dyson V6 / DC58 / DC61 ( SV03 ) akku 2500mAh
62,95 €
40,95 €
-19%
Neato Botvac D3 / D4 / D5 / D6 / D7 akku 6800mAh
84,95 €
68,95 €
-31%
Dyson V8 akku 2800mAh / 60.48Wh
79,95 €
54,95 €
-33%
Dyson SV11 / V7 akku 2000mAh / 43.20Wh
54,95 €
36,95 €
-26%
AEG Electrolux VBHC7787E / 8087979053 / 809115702 akku 2500mAh / 45Wh
64,95 €
47,95 €
-18%
AEG OSBP72LI / Electrolux OSBP72LI25 akku 3400 mAh
49,95 €
40,95 €
-33%
Xiaomi G1 MI / Robot MI-G1 Pölynimurirobotin akku 2600 mAh
39,95 €
26,95 €
-22%
AEG Electrolux VBHC7787E / 8087979053 / 809115702 akku 1500mAh / 27Wh
49,95 €
38,95 €