calcActive())">
Electrolux pölynimurin tai robotti-imurin ERG36 / WQ61-42GG yhteensopiva akku 2500mAh
Saatavissa tehtaalta
74,95 €
60,95 €
Electrolux pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ERG36
WQ61-42GG
WQ61-44SW
WQ61-46DB
WQ61-ANIMA
ES31C183DB
ES31CB18DB
ES31CB18SH
WQ61-40OG
Well Q6
WQ61-40OG (90027751500)
WQ61-42GG (90027751700)
WQ61-44SW (90027751900)
WQ61-46DB (90027752100)
WQ61-ANIMA (90027755500)
QX6-1-46DB
WQ61-42GG
WQ61-44SW
WQ61-46DB
WQ61-ANIMA
ES31C183DB
ES31CB18DB
ES31CB18SH
WQ61-40OG
Well Q6
WQ61-40OG (90027751500)
WQ61-42GG (90027751700)
WQ61-44SW (90027751900)
WQ61-46DB (90027752100)
WQ61-ANIMA (90027755500)
QX6-1-46DB
Korvattavat Electrolux pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
BABP185LI20-TP
BABP185LI21-VTC5
BL7804A
MIS140157229026-01
BABP18LI21-VTC4
BABP180LI21-VTC4
BABP185LI21-VTC5
BL7804A
MIS140157229026-01
BABP18LI21-VTC4
BABP180LI21-VTC4
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Electrolux pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta ak…
| SKU | CS-ELT360VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 18,5 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196709 |
| Korvaa | BABP185LI20-TP / BABP185LI21-VTC5 / BL7804A / MIS140157229026-01 / BABP18LI21-VTC4 / BABP180LI21-VTC4 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 46.25Wh |
| Mitat | 131.00 x 69.20 x 54.40mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Imurien akut
Näytä kaikki →
-35%
Dyson V6 / DC58 / DC61 ( SV03 ) akku 2500mAh
62,95 €
40,95 €
-19%
Neato Botvac D3 / D4 / D5 / D6 / D7 akku 6800mAh
84,95 €
68,95 €
-31%
Dyson V8 akku 2800mAh / 60.48Wh
79,95 €
54,95 €
-33%
Dyson SV11 / V7 akku 2000mAh / 43.20Wh
54,95 €
36,95 €
-26%
AEG Electrolux VBHC7787E / 8087979053 / 809115702 akku 2500mAh / 45Wh
64,95 €
47,95 €
-18%
AEG OSBP72LI / Electrolux OSBP72LI25 akku 3400 mAh
49,95 €
40,95 €
-33%
Xiaomi G1 MI / Robot MI-G1 Pölynimurirobotin akku 2600 mAh
39,95 €
26,95 €
-22%
AEG Electrolux VBHC7787E / 8087979053 / 809115702 akku 1500mAh / 27Wh
49,95 €
38,95 €