calcActive())">
Ericsson DT390 Langaton puheline Akku
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Ericsson langattomien puhelinten kanssa:
DT390
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ericsson langattomien puhelinten alkuperäisakut:
BKB201010/1
FA01302005
FA83601195
FA01302005
FA83601195
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ERT390CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037170 |
| Mitat | 47.00 x 34.00 x 4.60mm |
| Korvaa | BKB201010/1 / FA01302005 / FA83601195 / 660177 R1A / 660177 R1D / 660177 1F |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Langattomat kotipuhelimet akut
Näytä kaikki →
-16%
Sony MDR-RF995, MDR-RF995RK, WH-RF400 akku 700mAh / 1.68Wh
18,95 €
15,95 €
-14%
Huawei 515H, ETS2022, F201 Langattoman puhelimen akku
20,95 €
17,95 €
Sony MDR-IF245RK, MDR-RF4000, MDR-RF4000K akku 700mAh / 1.68Wh
15,95 €
Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 akku 660mAh
18,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola 43-9021, MA300, MA-300 Langattoman puhelimen Akku
17,95 €
Ascom Linga akku 1200mAh
16,95 €
Sony 6030, 6031, 6032 Langaton puheline Akku
16,95 €
Yleismallinen 2/3AAA x 3 Langaton puheline Akku
16,95 €