calcActive())">
FEIN ABS 18, ABS 18 C, ASB 18 akku 4000mAh
Saatavissa tehtaalta
104,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien FEIN työkalujen kanssa:
ABS 18
ABS 18 C
ASB 18
ASB 18 C
ASCD 18 W2
ASCD 18 W2C
ASCD 18 W4
ASCD 18 W4C
ASCM 18
ASCM 18 C
ASCM 18 QX
ASCM 18 QXC
ASCT 18
ASCT 18 M
ABS 18 C
ASB 18
ASB 18 C
ASCD 18 W2
ASCD 18 W2C
ASCD 18 W4
ASCD 18 W4C
ASCM 18
ASCM 18 C
ASCM 18 QX
ASCM 18 QXC
ASCT 18
ASCT 18 M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat FEIN työkalujen alkuperäisakut:
B18A.165.01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-FEN165PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119012 |
| Korvaa | B18A.165.01 / 92604175020 / 9 26 04 175 02 0 / 9 26 04 179 02 0 / 92604179020 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 72Wh |
| Mitat | 124.90 x 78.60 x 71.50mm |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.