calcActive())">
Festool CDD9.6 Ni-MH 9,6 V akku 3300 mAh
Saatavissa tehtaalta
49,95 €
Festool yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Festool malleihin:
Festool BPH9.6C
FSP-487512
FSP-488437
FSP-490355
FSP-486828
FSP-489257
FSP-490598
FSP-487512
FSP-488437
FSP-490355
FSP-486828
FSP-489257
FSP-490598
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Festool alkuperäisakut:
CDD9.6
CCD9.6
CCD9.6ES
CCD9.6FX
CCD9.6
CCD9.6ES
CCD9.6FX
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-FCD960PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074724 |
| Mitat | 165.40 x 84.64 x 54.91mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | CDD9.6 / CCD9.6 / CCD9.6ES / CCD9.6FX |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 31.68Wh |
| Jännite | 9,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Työkalujen akut
Näytä kaikki →
-32%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
43,95 €
29,95 €
-32%
Makita 1050D Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
59,95 €
40,95 €
-18%
Bosch GSR 12V Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
49,95 €
40,95 €
-19%
Dewalt DC540 Ni-MH 12 V akku 3000 mAh
53,95 €
43,95 €
-18%
Bosch GSR 14.4, PSR 14.4 Ni-MH 14,4 V akku 3000 mAh
59,95 €
48,95 €
-19%
Dewalt DC212 Ni-MH 18 V akku 3000 mAh
79,95 €
64,95 €
-30%
Milwaukee 932 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
41,95 €
-15%
Paslode IM250A Ni-MH 6 V akku 3300 mAh
38,95 €
32,95 €