calcActive())">
Fluke 190M Medical OscilloscopeScope, Analyzers 433, Analyzers 434 akku 3600mAh
Varastossa
61,95 €
50,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fluke mittalaitteiden kanssa:
190M Medical OscilloscopeScope
Analyzers 433
Analyzers 434
Analyzers 435
Scopemeter 192
Scopemeter 192B
Scopemeter 196
Scopemeter 196B
Scopemeter 196C
Scopemeter 199
Scopemeter 199B
Scopemeter 199C
Analyzers 433
Analyzers 434
Analyzers 435
Scopemeter 192
Scopemeter 192B
Scopemeter 196
Scopemeter 196B
Scopemeter 196C
Scopemeter 199
Scopemeter 199B
Scopemeter 199C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fluke mittalaitteiden alkuperäisakut:
677390
B11432
BP190
BP-190
B11432
BP190
BP-190
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-FBP190 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031307 |
| Korvaa | BP190 / BP-190 / B11432 / 677390 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 25.92Wh |
| Mitat | 134.82 x 33.90 x 31.62mm |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Mittalaitteiden akut
Näytä kaikki →
TRIMBLE Ranger 3, Ranger 3L, Ranger 3RC akku 3400mAh
106,95 €
-15%
3M tutkimuslaitteen Scott Proflow PF-630 / PF-619E yhteensopiva akku 4500mAh
52,95 €
44,95 €
HumanWare New Stream akku 2500mAh
68,95 €
Teltonika tutkimuslaitteen TM250 yhteensopiva akku 950mAh
17,95 €
-6%
Juniper 12523, Allegro CX, Allegro CX VR-151 akku 3800mAh
46,95 €
43,95 €
-17%
Geo-Fennel Multi-Liner FL 50 / Plus akku 1800mAh
29,95 €
24,95 €
-15%
Fluke 741, 741B, 743 akku 2200mAh
46,95 €
39,95 €
-16%
Promax TV Explorer II CB-077 akku 13000mAh
79,95 €
66,95 €