calcActive())">
Fujitsu PDA-laitteiden Look N410 yhteensopiva akku 2250mAh
Saatavissa tehtaalta
20,95 €
Fujitsu PDA-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Look N410
Korvattavat Fujitsu PDA-laitteiden alkuperäisakut
10600405394
PL400MB
PL400MD
S26391-F2607-L50
S26391-K165-V562
PL400MB
PL400MD
S26391-F2607-L50
S26391-K165-V562
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu PDA-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-FN410XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128034339 |
| Korvaa | S26391-F2607-L50 / 10600405394 / PL400MB / PL400MD / S26391-K165-V562 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2250mAh / 8.33Wh |
| Mitat | 51.76 x 39.76 x 12.82mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Fujitsu akut
Näytä kaikki →
Fujitsu Loox 400, Loox 410, Loox 420, Loox N500, Loox N520, Loox N520c, Loox N520p, Loox N560, Loox N560c, Loox N560e, Loox N560p, Loox C500, Loox C550, Loox N520c, Loox N560p, Loox N520p, Loox N560e akku 1250 mAh
19,95 €
Fujitsu Loox 610, Loox 610BT, Loox 610BT/WLAN akku 1500 mAh
35,95 €
Fujitsu Loox 600 tehoakku 2700 mAh
36,95 €
Fujitsu Loox T800, Loox T810, Loox T830 akku 1530 mAh
21,95 €
Fujitsu Loox T800, Loox T810, Loox T830 tehoakku erillisellä takakannella 2400 mAh
38,95 €
Fujitsu Loox T800, Loox T810, Loox T830 tehoakku erillisellä takakannella 3060 mAh
46,95 €