calcActive())">
GE lääketieteellisen laitteen Carescape B650 Monitor / Carescape B105 Monitor yhteensopiva akku 6600mAh
Saatavissa tehtaalta
290,95 €
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Carescape B650 Monitor
Carescape B105 Monitor
Carescape B125 Monitor
B125
B650
B105 (New Version)
Carescape B105 Monitor
Carescape B125 Monitor
B125
B650
B105 (New Version)
Korvattavat GE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
M1168356
2036984-001
Flex-3S3P
02290
2036984-001
Flex-3S3P
02290
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-GMB125MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201885 |
| Korvaa | M1168356 / 2036984-001 / Flex-3S3P / 02290 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Mitat | 216.20 x 59.00 x 21.70mm |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Alkometrien ja lääketieteellisten laitteiden akut
Näytä kaikki →
GE Datex FM / B20 / B30 / B40 / B50 Valvontamonitorin akku 5200 mAh
299,95 €
Sanyo MDF-137, MDF-C8V, MDF-U333 akku 2000mAh
34,95 €
Riester 10691 / 3.5V XL / Led Li-Ion / C Handles / 3.5 Ri Accu C Type Handle / Ri Accu L akku 2600 mAh
44,95 €
Philips Defibrillatior Heartstart FRx, Defibrillatior Heartstart HS1, HeartStart FRx akku 4200mAh
90,95 €
Braun ThermoScan Pro 4000 akku 700mAh
30,95 €
GE Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000 Akku
279,95 €
-20%
Philips Admin Pack, Defibrillateur Hearstart Forun, ForeRunner 2 akku 4200mAh
259,95 €
208,95 €
GretagMacbeth lääketieteellisen laitteen Densitometer D196 / Densitometer D19C yhteensopiva akku 1800mAh
28,95 €