calcActive())">
GE lääketieteellisen laitteen Ultraschall Logiq S7 Expert / Polaris Maru yhteensopiva akku 7800mAh
Saatavissa tehtaalta
89,95 €
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Ultraschall Logiq S7 Expert
Polaris Maru
Logiq S8 Polaris
Ultraschall Logiq S8 Expert
Ultraschall Logiq P7
Ultraschall Logiq P9
Volusion S8
Polaris Maru
Logiq S8 Polaris
Ultraschall Logiq S8 Expert
Ultraschall Logiq P7
Ultraschall Logiq P9
Volusion S8
Korvattavat GE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
5450061-2
480304-2
M2843
U80304-2
480304-2
M2843
U80304-2
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-GES700MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128180623 |
| Korvaa | 480304-2 / 5450061-2 / M2843 / U80304-2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 112.32Wh |
| Mitat | 173.60 x 123.50 x 22.60mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Alkometrien ja lääketieteellisten laitteiden akut
Näytä kaikki →
GE Datex FM / B20 / B30 / B40 / B50 Valvontamonitorin akku 5200 mAh
299,95 €
Sanyo MDF-137, MDF-C8V, MDF-U333 akku 2000mAh
34,95 €
Riester 10691 / 3.5V XL / Led Li-Ion / C Handles / 3.5 Ri Accu C Type Handle / Ri Accu L akku 2600 mAh
44,95 €
Philips Defibrillatior Heartstart FRx, Defibrillatior Heartstart HS1, HeartStart FRx akku 4200mAh
90,95 €
Braun ThermoScan Pro 4000 akku 700mAh
30,95 €
GE Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000 Akku
279,95 €
-20%
Philips Admin Pack, Defibrillateur Hearstart Forun, ForeRunner 2 akku 4200mAh
259,95 €
208,95 €
GretagMacbeth lääketieteellisen laitteen Densitometer D196 / Densitometer D19C yhteensopiva akku 1800mAh
28,95 €