calcActive())">
Hellige lääketieteellisen laitteen Defi SCP851 / Defi SCP852 yhteensopiva akku 4000mAh
Saatavissa tehtaalta
55,95 €
Hellige lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Defi SCP851
Defi SCP852
Defibrillator SCP851
Defibrillator SCP852
GMBH SCP 852 Defibrillator
Monitor Servomed SMS181
Monitor Servomed SMS182
Defi SCP852
Defibrillator SCP851
Defibrillator SCP852
GMBH SCP 852 Defibrillator
Monitor Servomed SMS181
Monitor Servomed SMS182
Korvattavat Hellige lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110028
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hellige lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-HCP851MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157229 |
| Korvaa | 110028 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 48Wh |
| Mitat | 132.70 x 98.60 x 28.70mm |
| Jännite | 12 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Alkometrien ja lääketieteellisten laitteiden akut
Näytä kaikki →
GE Datex FM / B20 / B30 / B40 / B50 Valvontamonitorin akku 5200 mAh
299,95 €
Sanyo MDF-137, MDF-C8V, MDF-U333 akku 2000mAh
34,95 €
Riester 10691 / 3.5V XL / Led Li-Ion / C Handles / 3.5 Ri Accu C Type Handle / Ri Accu L akku 2600 mAh
44,95 €
Philips Defibrillatior Heartstart FRx, Defibrillatior Heartstart HS1, HeartStart FRx akku 4200mAh
90,95 €
Braun ThermoScan Pro 4000 akku 700mAh
30,95 €
GE Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000 Akku
279,95 €
-20%
Philips Admin Pack, Defibrillateur Hearstart Forun, ForeRunner 2 akku 4200mAh
259,95 €
208,95 €
GretagMacbeth lääketieteellisen laitteen Densitometer D196 / Densitometer D19C yhteensopiva akku 1800mAh
28,95 €