calcActive())">
Honeywell Voyager 1202 viivakoodinlukijan akku 3400 mAh
Saatavissa tehtaalta
32,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Honeywell viivakoodinlukijoiden kanssa:
1202g
3820
3820i
4620
4820
4820i
5620
6320
BAT-SCN01
Granit 1911i
Voyager 1202
Xenon 1902
Xenon 3820
Xenon 3820i
Xenon 4820
Xenon 4820i
Xenon 5620
Xenon 6320
3820
3820i
4620
4820
4820i
5620
6320
BAT-SCN01
Granit 1911i
Voyager 1202
Xenon 1902
Xenon 3820
Xenon 3820i
Xenon 4820
Xenon 4820i
Xenon 5620
Xenon 6320
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Henoywell viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
013283
100000495
HO48L1-G
S-L-0526-E
100000495
HO48L1-G
S-L-0526-E
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HY3820BX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125259 |
| Mitat | 99.40 x 20.80 x 21.40mm |
| Korvaa | 50121527-005 / HR-B1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Viivakoodinlukijoiden akut
Näytä kaikki →
-5%
Symbol LS4278, LS4278-M Viivakoodinlukijan Akku
18,95 €
17,95 €
Vocollect A700, A710, A720 akku 6600mAh
107,95 €
Zebra IMZ320, MZ220, MZ320 akku 1500mAh
21,95 €
Opticon H-27, H-27 1D, H-27 2D akku 3000mAh
40,95 €
Intermec IP30, SR61, SR61T akku 3400mAh
36,95 €
Unitech PA968II akku 1800mAh
42,95 €
Intermec 2400, 2420, 2425 Viivakoodinlukijan Akku
26,95 €
Datalogic GBT4400, GBT4430, GM4100 Viivakoodinlukijan Akku
20,95 €