
calcActive())">
HP 1BS76UT, 1FX82UT#ABA, 1FX83UT#ABA akku 3500mAh
Saatavissa tehtaalta
71,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
1BS76UT
1FX82UT#ABA
1FX83UT#ABA
Chromebook 11 G5 EE
Y4P07AV
Y4P07AV_MB
1FX82UT#ABA
1FX83UT#ABA
Chromebook 11 G5 EE
Y4P07AV
Y4P07AV_MB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
918669-855
AS03XL
AS03XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-HPC115NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137450 |
| Korvaa | AS03XL / 918669-855 / HSTNN-DB7Z / 918340-171 / 918340-1C1 / 918340-271 / 918340-2C1 / AS03044XL / AS03044XL-PL / HSTNN-IB7W |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 38.85Wh |
| Mitat | 214.50 x 117.73 x 5.87mm |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa HP akut
Näytä kaikki →
HP Pavilion 250 G7 akku HT03XL 3550mAh
59,95 €
40,95 €

HP Notebook 15 akku 2400mAh
59,95 €
40,95 €

HP Pavilion 14-BF / 14-BK / 15-CC / 15-CD akku 3600 mAh
59,95 €
45,95 €

HP Elitebook 850, Elitebook 840 G1 akku 4500 mAh
67,95 €
46,95 €

HP 240 G4, 245 G4, 246 G4 akku 2200 mAh
66,95 €
53,95 €

HP EliteBook 735 G5 / EliteBook 830 G5 akku 4250mAh
59,95 €
48,95 €

HP Pavilion 14ab / 15ab / 17G akku 2200 mAh
53,95 €
42,95 €

HP Chromebook 11 G6, Chromebook 11 G6 EE, Chromebook 11 G7 akku 6100mAh
63,95 €
