
calcActive())">
HP 420, 425, 4320t, 620, 625, ProBook 4320 akku 6600 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
420
425
4320t
620
625
ProBook 4320s
ProBook 4321s
ProBook 4325s
ProBook 4326s
ProBook 4420s
ProBook 4421s
ProBook 4425s
ProBook 4520s
ProBook 4525s
ProBook 4720s
425
4320t
620
625
ProBook 4320s
ProBook 4321s
ProBook 4325s
ProBook 4326s
ProBook 4420s
ProBook 4421s
ProBook 4425s
ProBook 4520s
ProBook 4525s
ProBook 4720s
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
587706-751
593572-001
BQ350AA
HSTNN-CB1A
HSTNN-IB1A
HSTNN-DB1A
HSTNN-LB1A
HSTNN-Q78C
HSTNN-Q78C-3
HSTNN-Q78C-4
HSTNN-Q81C
587706-121
HSTNN-W79C-5
HSTNN-W79C-7
593572-001
BQ350AA
HSTNN-CB1A
HSTNN-IB1A
HSTNN-DB1A
HSTNN-LB1A
HSTNN-Q78C
HSTNN-Q78C-3
HSTNN-Q78C-4
HSTNN-Q81C
587706-121
HSTNN-W79C-5
HSTNN-W79C-7
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-HPF420HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058410 |
| Mitat | 269.20 x 41.80 x 40.40mm |
| Korvaa | 587706-751 / 593572-001 / BQ350AA / HSTNN-CB1A / HSTNN-IB1A / HSTNN-DB1A / HSTNN-LB1A / HSTNN-Q78C / HSTNN-Q78C-3 / HSTNN-Q78C-4 / HSTNN-Q81C / 587706-121 / HSTNN-W79C-5 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa HP akut
Näytä kaikki →
HP Pavilion 250 G7 akku HT03XL 3550mAh
59,95 €
40,95 €

HP Notebook 15 akku 2400mAh
59,95 €
40,95 €

HP Pavilion 14-BF / 14-BK / 15-CC / 15-CD akku 3600 mAh
59,95 €
45,95 €

HP Elitebook 850, Elitebook 840 G1 akku 4500 mAh
67,95 €
46,95 €

HP 240 G4, 245 G4, 246 G4 akku 2200 mAh
66,95 €
53,95 €

HP EliteBook 735 G5 / EliteBook 830 G5 akku 4250mAh
59,95 €
48,95 €

HP Pavilion 14ab / 15ab / 17G akku 2200 mAh
53,95 €
42,95 €

HP Chromebook 11 G6, Chromebook 11 G6 EE, Chromebook 11 G7 akku 6100mAh
63,95 €
