calcActive())">
HP 550, Business Notebook 6720, 6730, 6735s, 6820s, 6830 4400 mAh yhteensopiva akku
Varastossa
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
550
Business Notebook 6720s
Business Notebook 6720s/CT
Business Notebook 6730s
Business Notebook 6730s/CT
Business Notebook 6735s
Business Notebook 6820s
Business Notebook 6830s
Business Notebook 6720s
Business Notebook 6720s/CT
Business Notebook 6730s
Business Notebook 6730s/CT
Business Notebook 6735s
Business Notebook 6820s
Business Notebook 6830s
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
451085-141
451086-121
451086-161
451568-001
GJ655AA
HSTNN-IB51
HSTNN-IB52
451085-141 451086-121 451086-161
456864-001
464119-361
484787-001
GJ655AAA
HSTNN-IB62
HSTNN-OB62
HSTNN-XB51
HSTNN-XB52
HSTNN-XB62
KU532AA
451086-121
451086-161
451568-001
GJ655AA
HSTNN-IB51
HSTNN-IB52
451085-141 451086-121 451086-161
456864-001
464119-361
484787-001
GJ655AAA
HSTNN-IB62
HSTNN-OB62
HSTNN-XB51
HSTNN-XB52
HSTNN-XB62
KU532AA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-HPF550NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038061 |
| Mitat | 268.28 x 61.11 x 21.50mm |
| Korvaa | 451085-141 / 451086-121 / 451086-161 / 451568-001 / GJ655AA / HSTNN-IB51 / HSTNN-IB52 / 451085-141 451086-121 451086-161 / 456864-001 / 464119-361 / 484787-001 / GJ655AAA / HSTNN-IB62 / HSTNN-OB62 / HSTNN-XB51 / HSTNN-XB52 / HSTNN-XB62 / KU532AA |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa HP akut
Näytä kaikki →
-32%
HP Pavilion 250 G7 akku HT03XL 3550mAh
59,95 €
40,95 €
-18%
HP EliteBook 735 G5 / EliteBook 830 G5 akku 4250mAh
59,95 €
48,95 €
-38%
EliteBook 745 G3 / 840 G3 / 850 G3 akku 3400 mAh
59,95 €
36,95 €
-31%
HP Elitebook 850, Elitebook 840 G1 akku 4500 mAh
67,95 €
46,95 €
-23%
HP Pavilion 14-BF / 14-BK / 15-CC / 15-CD akku 3600 mAh
59,95 €
45,95 €
-32%
HP Notebook 15 akku 2400mAh
59,95 €
40,95 €
-22%
HP Pavilion 15-C / OMEN 15-CE / SR04XL akku 4400mAh
64,95 €
50,95 €
-17%
HP EliteBook 745 G4, EliteBook 745 G4 Z2W06EA, EliteBook 755 G4 akku 4100mAh
59,95 €
49,95 €