calcActive())">
HP CQ720A, eStation Zeen, Photosmart eStation C510 akku 5000mAh
Saatavissa tehtaalta
39,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
CQ720A
eStation Zeen
Photosmart eStation C510
eStation Zeen
Photosmart eStation C510
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:
L02442001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-HCQ720SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128116684 |
| Korvaa | L02442001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 18.5Wh |
| Mitat | 87.50 x 62.32 x 8.90 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa HP tablettien akut
Näytä kaikki →
HP Elitepad 900 Tabletin Akku
59,95 €
HP Pro x2 612 G1 Tabletin Akku
46,95 €
HP ElitePad 1000, ElitePad 1000 G2, F1Q77EA Tabletin Akku
49,95 €
HP Slate 7 1800 Tablet, Tablet 7 1800 Tabletin Akku
24,95 €
HP 7600US, HSTNH-H408C, Slate 8 Plus Tabletin Akku
38,95 €
HP Slate 7 G2 1311, Slate 7 G2 1315 Tabletin Akku
21,95 €
HP 2201, Slate 10 Plus Tabletin Akku
31,95 €
HP Stream 7 5700, Stream 7 5700ng, Stream 7 5709 Tabletin Akku
21,95 €