calcActive())">
HP Pavilion 11", Pavilion 11-H000sg, Slatebook x2 akku 2830 mAh
Varastossa
59,95 €
29,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Pavilion 11"
Pavilion 11-H000sg
Slatebook x2
Pavilion 11-H000sg
Slatebook x2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
721896-1C1
721896-421
722232-001
721896-421
722232-001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPS210NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095545 |
| Mitat | 212.28 x 122.20 x 3.10mm |
| Korvaa | MY02XL / 721896-1C1 / HSTNN-IB5C / 722232-001 / 721896-421 / HSTNN-LB5C / MY02021XL / 21CP3/97/91 / 2ICP3/97/91 / 721896-1B1 / 721896-2B1 / 721896-2C1 / HSTNN-DB5C / HTSNN-IB5C / MY02021XL-PL / TPN-Q127 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2830mAh / 20.94Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa HP akut
Näytä kaikki →
-32%
HP Pavilion 250 G7 akku HT03XL 3550mAh
59,95 €
40,95 €
-18%
HP EliteBook 735 G5 / EliteBook 830 G5 akku 4250mAh
59,95 €
48,95 €
-38%
EliteBook 745 G3 / 840 G3 / 850 G3 akku 3400 mAh
59,95 €
36,95 €
-31%
HP Elitebook 850, Elitebook 840 G1 akku 4500 mAh
67,95 €
46,95 €
-23%
HP Pavilion 14-BF / 14-BK / 15-CC / 15-CD akku 3600 mAh
59,95 €
45,95 €
-22%
HP Pavilion 15-C / OMEN 15-CE / SR04XL akku 4400mAh
64,95 €
50,95 €
-32%
HP Notebook 15 akku 2400mAh
59,95 €
40,95 €
-17%
HP EliteBook 745 G4, EliteBook 745 G4 Z2W06EA, EliteBook 755 G4 akku 4100mAh
59,95 €
49,95 €