calcActive())">
HP Pavilion X2 12 akku 4350 mAh
Varastossa
68,95 €
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Pavilion X2 - 12-B096MS
Pavilion X2 12
Pavilion X2 12-B000
Pavilion x2 12-B100NA
Pavilion X2 12-B010N
Pavilion X2 12
Pavilion X2 12-B000
Pavilion x2 12-B100NA
Pavilion X2 12-B010N
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
832489-421
833657-005
841565-001
GI02XL
HSTNN-LB7D
TPN-Q169
833657-005
841565-001
GI02XL
HSTNN-LB7D
TPN-Q169
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-HPX212NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126157 |
| Mitat | 189.90 x 140.90 x 3.90 mm |
| Korvaa | GI02XL / HSTNN-LB7D / 832489-421 / 833657-005 / TPN-Q169 / 841565-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4350mAh / 33.06Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa HP akut
Näytä kaikki →
-32%
HP Pavilion 250 G7 akku HT03XL 3550mAh
59,95 €
40,95 €
-38%
EliteBook 745 G3 / 840 G3 / 850 G3 akku 3400 mAh
59,95 €
36,95 €
-18%
HP EliteBook 735 G5 / EliteBook 830 G5 akku 4250mAh
59,95 €
48,95 €
-31%
HP Elitebook 850, Elitebook 840 G1 akku 4500 mAh
67,95 €
46,95 €
-23%
HP Pavilion 14-BF / 14-BK / 15-CC / 15-CD akku 3600 mAh
59,95 €
45,95 €
-32%
HP Notebook 15 akku 2400mAh
59,95 €
40,95 €
-17%
HP EliteBook 745 G4, EliteBook 745 G4 Z2W06EA, EliteBook 755 G4 akku 4100mAh
59,95 €
49,95 €
HP Pavilion 15-A / Pavilion 14-A / Pavilion 17-A akku 2600 mAh
59,95 €