calcActive())">
HP ProBook 4340s, ProBook 4341s akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
53,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
ProBook 4340s
ProBook 4341s
ProBook 4341s
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
668811-541
668811-851
669831-001
668811-851
669831-001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-HP4340NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092667 |
| Mitat | 206.10 x 50.70 x 20.30mm |
| Korvaa | 668811-541 / 668811-851 / 669831-001 / H4Q46AA / H4R53EA / HSTNN-UB3K / HSTNN-W84C / HSTNN-YB3k / RC06 / RC06XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa HP akut
Näytä kaikki →
-32%
HP Pavilion 250 G7 akku HT03XL 3550mAh
59,95 €
40,95 €
-32%
HP Notebook 15 akku 2400mAh
59,95 €
40,95 €
-23%
HP Pavilion 14-BF / 14-BK / 15-CC / 15-CD akku 3600 mAh
59,95 €
45,95 €
-31%
HP Elitebook 850, Elitebook 840 G1 akku 4500 mAh
67,95 €
46,95 €
-19%
HP 240 G4, 245 G4, 246 G4 akku 2200 mAh
66,95 €
53,95 €
-18%
HP EliteBook 735 G5 / EliteBook 830 G5 akku 4250mAh
59,95 €
48,95 €
-20%
HP Pavilion 14ab / 15ab / 17G akku 2200 mAh
53,95 €
42,95 €
HP Chromebook 11 G6, Chromebook 11 G6 EE, Chromebook 11 G7 akku 6100mAh
63,95 €