calcActive())">
HP ProBook 4410 akku 4400 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
ProBook 4410s
ProBook 4411s
ProBook 4415s
ProBook 4416s
4410t Mobile Thin Client
ProBook 4405
ProBook 4406
ProBook 4412
ProBook 4413
ProBook 4418
ProBook 4411s
ProBook 4415s
ProBook 4416s
4410t Mobile Thin Client
ProBook 4405
ProBook 4406
ProBook 4412
ProBook 4413
ProBook 4418
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
513128-251
513128-361
535806-001
HSTNN-OB90
HSTNN-DB90
HSTNN-XB90
NZ374AA
HSTNN-I60C-4
HSTNN-I61C-4
513128-261
513128-321
536418-001
572032-001
NBP6A158
NBP6A158B1
NZ374AA#ABA
ZP06
ZP06047
513128-361
535806-001
HSTNN-OB90
HSTNN-DB90
HSTNN-XB90
NZ374AA
HSTNN-I60C-4
HSTNN-I61C-4
513128-261
513128-321
536418-001
572032-001
NBP6A158
NBP6A158B1
NZ374AA#ABA
ZP06
ZP06047
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-HP4410NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033707 |
| Mitat | 268.22 x 52.62 x 20.78mm |
| Korvaa | 513128-251 / 513128-361 / 535806-001 / HSTNN-DB90 / HSTNN-XB90 / NZ374AA |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa HP akut
Näytä kaikki →
-32%
HP Pavilion 250 G7 akku HT03XL 3550mAh
59,95 €
40,95 €
-32%
HP Notebook 15 akku 2400mAh
59,95 €
40,95 €
-23%
HP Pavilion 14-BF / 14-BK / 15-CC / 15-CD akku 3600 mAh
59,95 €
45,95 €
-31%
HP Elitebook 850, Elitebook 840 G1 akku 4500 mAh
67,95 €
46,95 €
-19%
HP 240 G4, 245 G4, 246 G4 akku 2200 mAh
66,95 €
53,95 €
-18%
HP EliteBook 735 G5 / EliteBook 830 G5 akku 4250mAh
59,95 €
48,95 €
-20%
HP Pavilion 14ab / 15ab / 17G akku 2200 mAh
53,95 €
42,95 €
HP Chromebook 11 G6, Chromebook 11 G6 EE, Chromebook 11 G7 akku 6100mAh
63,95 €