calcActive())">
HTC U11, 2PZC, 2PZC100, 601HT akku 2500mAh
Varastossa
24,95 €
12,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
2PZC
2PZC100
601HT
U11
U11 TD-LTE
U-3f
U-3u
U-3w
2PZC100
601HT
U11
U11 TD-LTE
U-3f
U-3u
U-3w
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC matkapuhelimien alkuperäisakut:
35H00271-00M
B2PZC100
B2PZC100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-HTU110XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129684 |
| Korvaa | B2PZC100 / 35H00271-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.63Wh |
| Mitat | 68.45 x 61.26 x 3.83mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa HTC akut
Näytä kaikki →
-50%
Qtek 2020, 2020i, 2060 tai HTC Himalaya, Alpine, Mont Blan akku 1400 mAh
24,00 €
12,00 €
HTC Desire Z tehoakku 2400 mAh - Erillisellä takakannella
22,95 €
-50%
HTC Desire Z akku 1350 mAh
17,95 €
8,98 €
HTC Desire Z akku 1500 mAh
20,95 €
HTC Desire Z akku 1000 mAh
13,95 €
HTC HD7, HD7s, HD3, T9292, T9295, PD29110, Wildfire S, PG76100, Marvel, Explorer yhteensopiva akku - 1150 mAh
16,95 €
-50%
HTC Sensation, G14, Z710e, Z710T, Sensation XE, Z715E, Mytouch 4G Slide, Sensation 4G, S610d, Radar 4G, PI06110 yhteensopiva akku - 1700mAh
20,95 €
10,48 €
-23%
HTC Desire V, Desire VC, T328W, T328d, T328T, Desire VT, Desire X, Proto, PM66100, T328e yhteensopiva akku - 1600mAh
12,95 €
9,95 €