calcActive())">
HTC Ocean Note, U Ultra akku 3000 mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
HTC yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin HTC malleihin:
U Ultra
U Ultra TD-LTE
Ocean Note
2PZF100
U-1w
U Ultra TD-LTE
Ocean Note
2PZF100
U-1w
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC alkuperäisakut:
35H00269-00M
B2PZF100
B2PZF100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-HTU100XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129707 |
| Korvaa | B2PZF100 / 35H00269-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 95.18 x 46.80 x 4.02mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa HTC akut
Näytä kaikki →
HTC D310, D310w Dual SIM, Desire 310 akku 2100 mAh
16,95 €
-50%
Qtek 2020, 2020i, 2060 tai HTC Himalaya, Alpine, Mont Blan akku 1400 mAh
24,00 €
12,00 €
-50%
HTC Sensation, G14, Z710e, Z710T, Sensation XE, Z715E, Mytouch 4G Slide, Sensation 4G, S610d, Radar 4G, PI06110 yhteensopiva akku - 1700mAh
20,95 €
10,48 €
HTC Chacha, Chacha A810E, PH06130, G16, Status yhteensopiva akku - 1200mAh
16,95 €
-50%
HTC Desire Z akku 1350 mAh
17,95 €
8,98 €
HTC HD7, HD7s, HD3, T9292, T9295, PD29110, Wildfire S, PG76100, Marvel, Explorer yhteensopiva akku - 1150 mAh
16,95 €
HTC Desire Z akku 1500 mAh
20,95 €
-50%
HTC Touch Diamond 2, Topaz 100, T5353 tehoakku erillisellä takakannella 2200 mAh
23,95 €
11,98 €