
calcActive())">
Ingenico IWL220, iWL220 GPRS, iWL250 Maksupäätteen Akku 2600 mah
Saatavissa tehtaalta
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Ingenico maksupäätteiden kanssa:
IWL220
iWL220 GPRS
iWL250
iWL220 GPRS
iWL250
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ingenico maksupäätteiden alkuperäisakut:
295006044
F26401964
F26401964
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-IML220XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128063971 |
| Mitat | 66.00 x 21.80 x 18.50mm |
| Korvaa | 295006044, F26401964 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Maksupäätteiden akut
Näytä kaikki →
Ingenico IWL220, iWL220 GPRS, iWL250 Maksupäätteen Akku
20,95 €

Verifone VX680, vx680 wireless credit card mac, VX680 wireless terminal Maksupäätteen Akku
26,95 €

Ingenico DB Cox3 akku 1800mAh
28,95 €

Verifone VX670 Akku - 1800 mAh
33,95 €

Ingenico Iwe280, IWL220, iWL220 GPRS akku 3400mAh
24,95 €

Verifone MagIC3 Maksupäätteen Akku
20,95 €

VeriFone maksupäätteen T650p yhteensopiva akku 2600mAh
21,95 €
18,95 €

Ingenico EFT930, EFT930-B, EFT930-P Maksupäätteen Akku
19,95 €
9,98 €
