calcActive())">
JVC BN-VM200, BN-VM200UE, LY34416-001B, BN-VM200U, BN-VM200US yhteensopiva akku 750 mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JVC kameroiden kanssa:
GZ-MC200EX
GZ-MC200
GZ-MC100U
GZ-MC500EK
GZ-MC100US
GZ-MC100EK
GZ-MC200E
GZ-MC500U
GZ-MC500US
GZ-MC500
GZ-MC100EX
GZ-MC100
GZ-MC200U
GZ-MC500EX
GZ-MC200US
GZ-MC200
GZ-MC100U
GZ-MC500EK
GZ-MC100US
GZ-MC100EK
GZ-MC200E
GZ-MC500U
GZ-MC500US
GZ-MC500
GZ-MC100EX
GZ-MC100
GZ-MC200U
GZ-MC500EX
GZ-MC200US
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JVC alkuperäisakut:
BN-VM200
BN-VM200UE
LY34416-001B
BN-VM200U
BN-VM200US
BN-VM200UE
LY34416-001B
BN-VM200U
BN-VM200US
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-JVM200 |
|---|---|
| EAN | 4894128004530 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 58.40 x 40.50 x 8.00mm |
| Korvaa | BN-VM200 / BN-VM200UE / LY34416-001B / BN-VM200U / BN-VM200US |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 5.55Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa JVC akut
Näytä kaikki →
-21%
JVC BN-VF707, BN-VF707U, BN-VF707US, LY34647-002B yhteensopiva akku 700 mAh
18,95 €
14,95 €
JVC BN-V714, BN-V712, BN-V712U, BN-V714U yhteensopiva akku 1850 mAh
22,95 €
-11%
JVC BN-V408, BN-V408-H, BN-V408U-H, BN-V408U, BN-V408U-B, BN-V408US yhteensopiva akku 1100 mAh
18,95 €
16,95 €
-10%
JVC BN-VG107, BN-VG108 Akku - 890 mAh
28,95 €
25,95 €
-16%
Hitachi, JVC, Panasonic & RCA - M-BPL30, VM-BPL13, VM-BPL13A - Li-ion Kameran akku - 2900 mAh
18,95 €
15,95 €
JVC SSL-JVC50 akku 6600 mAh
28,95 €
JVC BN-VG114, BN-VG114AC, BN-VG114E akku 12004 mAh
26,95 €
JVC BN-V428, BN-V428U, BN-V438, BN-V438U yhteensopiva akku 3300 mAh
33,95 €