calcActive())">
JVC GR-DV1, GR-DV14, GR-DV1U akku 3400mAh
Saatavissa tehtaalta
29,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JVC kameroiden kanssa:
GR-DV1
GR-DV14
GR-DV1U
GR-DV1W
GR-DV2
GR-DV70E
GR-DVJ70
GR-DVJ70E
GR-DV14
GR-DV1U
GR-DV1W
GR-DV2
GR-DV70E
GR-DVJ70
GR-DVJ70E
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat JVC kameroiden alkuperäisakut:
BN-V712
BN-V712U
BN-V714
BN-V714U
BN-V712U
BN-V714
BN-V714U
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-JVF712MX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144724 |
| Korvaa | BN-V714 / BN-V712 / BN-V712U / BN-V714U |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 71.10 x 20.10 x 20.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa JVC akut
Näytä kaikki →
-21%
JVC BN-VF707, BN-VF707U, BN-VF707US, LY34647-002B yhteensopiva akku 700 mAh
18,95 €
14,95 €
-11%
JVC BN-V408, BN-V408-H, BN-V408U-H, BN-V408U, BN-V408U-B, BN-V408US yhteensopiva akku 1100 mAh
18,95 €
16,95 €
JVC BN-V714, BN-V712, BN-V712U, BN-V714U yhteensopiva akku 1850 mAh
22,95 €
-10%
JVC BN-VG107, BN-VG108 Akku - 890 mAh
28,95 €
25,95 €
JVC BN-VG114, BN-VG114AC, BN-VG114E akku 12004 mAh
26,95 €
-16%
Hitachi, JVC, Panasonic & RCA - M-BPL30, VM-BPL13, VM-BPL13A - Li-ion Kameran akku - 2900 mAh
18,95 €
15,95 €
JVC BN-VF733, BN-VF733U, BN-VF733US, LY34647-002B yhteensopiva akku 3300 mAh
28,95 €
JVC BN-V428, BN-V428U, BN-V438, BN-V438U yhteensopiva akku 3300 mAh
33,95 €