calcActive())">
KAIXIN lääketieteellisen laitteen RKU10 / RKU10 veterinary ultrasound machine yhteensopiva akku 5200mAh
Saatavissa tehtaalta
51,95 €
KAIXIN lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
RKU10
RKU10 veterinary ultrasound machine
RKU10 veterinary ultrasound machine
Korvattavat KAIXIN lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
HYLB-1676
RK-HYLB-1676
HYLB-1676
RK-HYLB-1676
RK-HYLB-1676
HYLB-1676
RK-HYLB-1676
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu KAIXIN lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-KRU100MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216988 |
| Korvaa | HYLB-1676 / RK-HYLB-1676 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 137.20 x 39.70 x 37.50mm |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Alkometrien ja lääketieteellisten laitteiden akut
Näytä kaikki →
GE Datex FM / B20 / B30 / B40 / B50 Valvontamonitorin akku 5200 mAh
299,95 €
Sanyo MDF-137, MDF-C8V, MDF-U333 akku 2000mAh
34,95 €
Riester 10691 / 3.5V XL / Led Li-Ion / C Handles / 3.5 Ri Accu C Type Handle / Ri Accu L akku 2600 mAh
44,95 €
Philips Defibrillatior Heartstart FRx, Defibrillatior Heartstart HS1, HeartStart FRx akku 4200mAh
90,95 €
Braun ThermoScan Pro 4000 akku 700mAh
30,95 €
GE Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000 Akku
279,95 €
-20%
Philips Admin Pack, Defibrillateur Hearstart Forun, ForeRunner 2 akku 4200mAh
259,95 €
208,95 €
GretagMacbeth lääketieteellisen laitteen Densitometer D196 / Densitometer D19C yhteensopiva akku 1800mAh
28,95 €