calcActive())">
Nikon EN-EL14 akku - 1030 mAh
Varastossa
23,95 €
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nikon kameroiden kanssa:
Coolpix P7000
Coolpix P7100
Coolpix P7700
D3100
D3200
D5100
D3100 DSLR
D5100 DSLR
D3100 DSLR
D3200 DSLR
Coolpix P7100
Coolpix P7700
D3100
D3200
D5100
D3100 DSLR
D5100 DSLR
D3100 DSLR
D3200 DSLR
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nikon alkuperäisakut:
EN-EL14
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ENEL14A |
|---|---|
| EAN | 4894128064145 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 53.55 x 37.80 x 14.00mm |
| Korvaa | EN-EL14 / EN-EL4 / EN-EL4a / EN-EL4e |
| Kapasiteetti (mAh) | 1030mAh / 7.62Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Nikon
Näytä kaikki →
-15%
Nikon EN-EL14 akku - 900 mAh
19,95 €
16,95 €
-25%
Nikon EN-EL3e yhteensopiva akku 1500 mAh
23,95 €
17,95 €
-13%
Nikon EN-EL12 yhteensopiva akku 1050 mAh
14,95 €
12,95 €
Nikon EN-EL5, CP1 akku - 1000 mAh
13,95 €
-14%
Nikon EN-EL19 akku - 700 mAh
13,95 €
11,95 €
-16%
Nikon EN-EL9, EN-EL9a, EN-EL9e yhteensopiva akku 1000 mAh
18,95 €
15,95 €
-15%
Nikon EN-EL10, Olympus LI-40B, Casio NP80, Pentax D-LI63 jne. yhteensopiva akku 660 mAh
19,95 €
16,95 €
-21%
Nikon EN-EL3, EN-EL3a yhteensopiva akku 1300 mAh
23,95 €
18,95 €