calcActive())">
Nikon EN-EL23 akku 1700 mAh
Varastossa
18,95 €
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Nikon kameroiden kanssa:
Coolpix P600
Coolpix P610
Coolpix P900
Coolpix P610s
Coolpix P900s
Coolpix S810c
Coolpix P610
Coolpix P900
Coolpix P610s
Coolpix P900s
Coolpix S810c
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Nikon kameran alkuperäisakut:
EN-EL23
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-NKP600MX |
|---|---|
| EAN | 4894128083207 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 47.00 x 34.70 x 10.35mm |
| Korvaa | EN-EL23 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.46Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Nikon akut
Näytä kaikki →
-13%
Nikon EN-EL14 akku - 1030 mAh
23,95 €
20,95 €
-15%
Nikon EN-EL14 akku - 900 mAh
19,95 €
16,95 €
-25%
Nikon EN-EL3e yhteensopiva akku 1500 mAh
23,95 €
17,95 €
-13%
Nikon EN-EL12 yhteensopiva akku 1050 mAh
14,95 €
12,95 €
Nikon EN-EL5, CP1 akku - 1000 mAh
13,95 €
Nikon EN-EL3e akku 2000 mAh
28,95 €
-23%
Nikon EN-EL15 akku 2000 mAh
38,95 €
29,95 €
-14%
Nikon EN-EL19 akku - 700 mAh
13,95 €
11,95 €