calcActive())">
Acer TravelMate 350, TravelMate 351, TravelMate 352, TravelMate 353, TravelMate 354, TravelMate 360, TravelMate 361, TravelMate 361EVi, TravelMate 364, TravelMate 364ECi, TravelMate 350TE, TravelMate 352TE, TravelMate 353TE, TravelMate 353TEV, TravelMat
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer kannettavien tietokoneiden kanssa:
TravelMate 350
TravelMate 351
TravelMate 352
TravelMate 353
TravelMate 354
TravelMate 360
TravelMate 361
TravelMate 361EVi
TravelMate 364
TravelMate 364ECi
TravelMate 350TE
TravelMate 352TE
TravelMate 353TE
TravelMate 353TEV
TravelMate 354TE
TravelMate 354TEV
TravelMate 361EVi
TravelMate 351
TravelMate 352
TravelMate 353
TravelMate 354
TravelMate 360
TravelMate 361
TravelMate 361EVi
TravelMate 364
TravelMate 364ECi
TravelMate 350TE
TravelMate 352TE
TravelMate 353TE
TravelMate 353TEV
TravelMate 354TE
TravelMate 354TEV
TravelMate 361EVi
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Acer alkuperäisakut:
BTP-41D1
60.45H03.011
BTP41D1
60.45H03.011
BTP41D1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-AC360NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128022916 |
| Mitat | 132.72 x 128.06 x 15.24mm |
| Korvaa | BTP-41D1 / 60.45H03.011 / BTP41D1 |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 39.96Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Acer
Näytä kaikki →
-7%
Acer Chromebook 11.6 / Chromebook C720 / Chromebook C720-2103 akku 3950 mAh
67,95 €
62,95 €
-5%
Acer Aspire 4551, Aspire 5741, TravelMate 5740, TravelMate 8472 akku 4400 mAh
59,95 €
56,95 €
-23%
Acer Aspire Aspire 3 A311, Aspire 1 A111, AP16M5JKT akku 4750 mAh
59,95 €
45,95 €
-15%
Acer Aspire E5-575 akku 5200 mAh
59,95 €
50,95 €
-19%
Acer Aspire V5 ja E1 akku 2400 mAh
53,95 €
43,95 €
Acer Aspire V15 Nitro, Aspire VN7, Aspire VN7-571 akku 4600 mAh
67,95 €
-7%
Acer Aspire E5 akku 2200 mAh
59,95 €
55,95 €
-50%
Acer Aspire Aspire S7 11", Aspire S7 Ultrabook IPS, Aspire S7-191 akku 3790 mAh
69,95 €
34,98 €